This is Oblečenie – eshop so street oblečením

Zhruba pred dvomi mesiacmi som odkúpil e-shop This is Oblečenie, ktorý rozbehli chalani z rovnakej strednej školy, na ktorú som chodil aj ja. Oficiálne e-shop vznikol v roku 2017, ale po pár mesiacoch prestali vychádzať nové veci a začal stagnovať. Celú cestu eshopu som samozrejme sledoval a už vtedy som uvažoval nad jeho odkúpením.

Nakoniec som sa rozhodol poriadne sa pripraviť, nachystať všetky potrebné veci na chod e-shopu, naštudovať si legislatívu a množstvo knižiek ohľadom internetového obchodu a online marketingu.

Ako eshopové riešenie som zvolil Eshop-rychlo.sk, ktorý mi vychádzal najlepšie z hľadiska cena/výkon a hlavne, že mal napojenie na platobnú bránu Comgate.

480x300-v2-orange-1516097219.png
Prenájom e-shopov – www.eshop-rychlo.sk

Spustenie This is Oblečenie

Oficiálne sme obchod pre verejnosť (po mesiacoch príprav) spustili 26.3.2019. V ponuke nájdete hlavne streetwear oblečenie – tričká, mikiny a tielka. Postupne plánujeme rozširovať a pridávať nové veci – najnovšie to bude polokošeľa a tepláky.

Komunikácia prebieha predovšetkým na live chate na stránke, facebooku a instagrame, kde uverejňujeme vtipné meme (cieľovka projektu je 16 – 36 rokov).

Prvé objednávky

Úplne prvá objednávka prišla už nasledujúci deň 27.3.2019 (kedy sme oslovili starých zákazníkov) a oznámili novinku o spustení na Facebooku. Včera (3.4.2019) sme odoslali už 20. objednávku, takže považujeme brand This is Oblečenie za brand, ktorý aj po roku a pól stagnácie, má čo povedať svojej cieľovke a je o ňu stále záujem.

Pre čitateľov tohto blogu mám zľavový kupón vo výške 5 % z celkovej ceny objednávky. Stačí použiť v košíku:

vESyVG

Uvidíme ako sa bude e-shopu dariť ďalej a určite budem písať o tomto svojom projekte (ktorý má momentálne prioritu číslo 1) pravidelne články 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.