Moje projekty

Vlastním niekoľko online projektov, na ktorých testujem nové veci z online marketingu.

www.seonastroj.sk – nástroj, ktorý vám poskytne základnú seo analýzu webu a takisto tipy, ako jednotlivé faktory optimalizovať. Píšem tam aj blog o seo, kde sa sem-tam vyskytnú aj články od iných odborníkov z tejto oblasti.

www.naplanujto.sk – plánovač príspevkov na sociálne siete (Facebook, Twitter a Instagram). K dispozícií je tiež nástroj na monitoring zmienok na sociálnych sieťach.

www.bratislava-mesto.eu – informačné, neoficiálne stránky o Bratislave a okolí. Publikujem tam najnovšie akcie, zaujímavosti a historické informácie. Takisto sem majú možnosť prispievať občania z Bratislavy, takže tam uverejňujem aj články (problémy) občanov.

www.taggy.cz – nástroj na analýzu social media štatistík Facebook, Instagram, YouTube a Twitter -> (analyzujeme komplexné štatistiky – počet followerov, priemerný počet komentárov a likes, vývoj % angažovanosti = aktualizácia dát raz za 24 hodín) + databáza IG influencerov.

www.handmadetvorba.sk – inzertný handmade portál pre slovenských a českých predajcov.

www.socialproof.sk – nástroj na vygenerovanie a zobrazovanie notifikácií na webe, ktoré môžu pomôcť zvýšiť konverzný pomer.

www.minecraftserver.sk – najväčšie databáza SK/CZ minecraft serverov.  Aktuálne tam je viac ako 335 serverov.

www.databazaslov.sk – databáza slovenských slov, ktorá je roztriedená podľa písmen. Obsahuje tiež vybrané slová.

www.online-hry.sk – najlepšie online hry pre deti, ktoré sú pravidelne aktualizované. K dispozícii sú všetky kategórie a žánre.

Pokiaľ by ste mali záujem o reklamu na niektorom z vyššie uvedených webov, neváhajte ma kontaktovať a určite sa dohodneme 🙂