SEOnastroj.sk – 5 najpoužívanejších seo nástrojov

Uplynul presne 1 mesiac odkedy sme spustili na seonastroj.sk najväčšiu novinku (update) na stránke a to seo nástroje. Celkovo sme vydali 24 SEO nástrojov, ktoré môžete využiť pre váš online projekt.

zoznam seo nástrojov
Zoznam seo nástrojov

Okamžite si ich ľudia obľúbili, začali ich používať a testovať. Dnes som si preto pripravil článok, ktoré z nástrojov sú najpoužívanejšie a koľkokrát boli za prvý mesiac od spustenia využité (číslo v zátvorke).

5 najpoužívanejších nástrojov

  1. MOZ rank checker (130x použité) – slúži na kontrolu MOZ ranku (napojená cez API), ktorá vracia moz rank, domain authority a page authority
  2. Kontrola pravopisu (105x použité) – online kontrola pravopisu, ktorá vám ukáže chyby (a preklepy) v texte a zároveň poskytne návrh na optimalizáciu textu
  3. Domain Authority checker (86x použité) – hromadná kontrola Domain authority webových stránok, naraz môžete skontrolovať DA až pre 20 domén
  4. Analýza odkazov (59x použité) – tento nástroj vám po zadaní URL vráti všetky spätné odkazy (interné aj externé), ktoré sa na nej nachádzajú a takisto aj aký majú atribút (DoFollow / NoFollow)
  5. Počítadlo slov (33x použité) – nástroj, ktorý využijú predovšetkým copywriteri, keďže vracia po zadaní textu počet slov a počet znakov

Od týchto nástrojov sme naozaj čakali, že budú patriť k najpoužívanejším, no predsa mi medzi nimi chýba broken link checker, ktorý sa prekvapivo umiestnil až na 7. mieste.

Broken link checker výstup
Broken link checker – výstup pre web taggy.cz

Uvidíme ako sa bude nástrojom dariť ďalej, či sa nám podarí do systému zapracovať ďalšie nástroje (na základe feedbacku od používateľov) a na konci roka určite prinesiem ďalší prehľad, či tieto nástroje zostali po celý rok v TOP 5.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.